Dünya Gençler B Grubu Curling Şampiyonası Finlandiya'da başladı
Erzurumsonhaber / Erzurum - Dünya Gençler B Grubu Curling Şampiyonası /11-18 Aralık 2019 tarihleri arasında Lohja, Finlandiya’da düzenlenmektedir.
Şampiyonaya kadınlarda 20 ülkeden 100 sporcu, erkeklerde 25 ülkeden 125 sporcu katılıyor.
Kadınlarda Katılımcı Ülkeler:
Türkiye Avusturalya Avusturya Çek Cumhuriyeti Danimarka İngiltere Estonya Finlandiya Almanya Macaristan İtalya Japonya Kazakistan Letonya Yeni Zelanda Polonya Iskoçya Slovenya İspanya Amerika
Genç Kadın Milli Takımımız A grubunda yer alıyor. Grubundaki rakipleri Avusturya Çek Cumhuriyeti İspanya Estonya Amerika Slovenya
Genç Kadın Milli Takım grup maç programı;
12 Aralık 2019 Tsi ile 09:00
Türkiye Genç Kadın - Avusturya
13 Aralık 2019 Tsi ile 21:00
Türkiye Genç Kadın - Çek Cumhuriyeti
14 Aralık 2019 Tsi ile 17:00
Türkiye Genç Kadın - İspanya
15 Aralık 2019 Tsi ile 09:00
Türkiye Genç Kadın - Amerika
16 Aralık 2019 Tsi ile 17:00
Türkiye Genç Kadın - İtalya
Genç Kadın Milli Takım Kafilesi;
Antrenörler; Anthony ZUMMACK ve Ahmet ÇELİK
Sporcular; Mihriban POLAT İfayet Şafak ÇALIKUŞU Hilal NEVRUZ Kader MACİT Selenay DİLER
Erkeklerde Katılımcı Ülkeler:
Türkiye Avusturalya Avusturya Çin Tayvan Hırvatistan Çek Cumhuriyeti Danimarka İngiltere Estonya Finlandiya Fransa Almanya Macaristan İtalya Japonya Kazakistan Güney Kore Letonya Hollanda Polonya Slovakya Slovenya İspanya
Genç Erkek Milli Takımımız A grubunda yer alıyor. Grubundaki rakipleri Hırvatistan İspanya Japonya Güney Kore Hollanda Polonya Slovenya
Genç Erkek Milli Takım grup maç programı;
11 Aralık 2019 Tsi ile 09:00
Türkiye Genç Erkek - Japonya
11 Aralık 2019 Tsi ile 17:30
Türkiye Genç Erkek - Polonya
12 Aralık 2019 Tsi ile 13:00
Türkiye Genç Erkek - Hollanda
13 Aralık 2019 Tsi ile 17:00
Türkiye Genç Erkek - Güney Kore
14 Aralık 2019 Tsi ile 09:00
Türkiye Genç Erkek - Hırvatistan
15 Aralık 2019 Tsi ile 21:00
Türkiye Genç Erkek - İspanya
16 Aralık 2019 Tsi ile 13:00
Türkiye Genç Erkek - Slovenya
Genç Erkek Milli Takım Kafilesi;
Antrenörler; Anthony ZUMMACK ve Ahmet ÇELİK
Sporcular; Oğuzhan KARAKURT Orhun YÜCE Muhammet Haydar DEMİREL Muhammet Faruk KAVAZ Muhammed Eren YILDIZ