Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 11:56
 
Otomobilin ön tarafını kesti gelin damat masası yaptı
İLÇELER Haberi
Otomobilin ön tarafını kesti gelin damat masası yaptı

Erzurumsonhaber / Erzurum - Erzurum’un Oltu ilçesinde Oto Aksesuar işi yapan Ahmet Hakan Macit hurdadan aldığı otomobilin ön tarafını keserek düğününde gelin damat masası yaptı.   


  Oltu Erzurum Caddesinde oto aksesuar işi yapan Ahmet  Hakan Macit hurdadan aldığı Tofaş Marka otomobili bir aylık çalışma ile masa haline getirdi sonrada kendi düğününde gelin damat masası yaparak eşine ve konuklara sürpriz yaptı.

 
  Oltu Efkan Ala Kültür Merkezinde hayatlarını birleştiren  Merve Ahmet Hakan Macit çifti gelin damat masaları ile Düğüne gelen konukların yoğun ilgisini çektiler. 


  Gelin Merve Macit, “Düğün salonuna il girdiğimde çok şaşırdım eşim bana sürpriz yapmış  çok mutlu oldum belki de ilk olarak biz bir otomobilden gelin damat masasında oturuyoruz çok mutluyum bunun için eşime çok teşekkür ediyorum” dedi. 


  Damat Ahmet  Hakan Macit ise “Oto aksesuar işi yapmaktayım  işim icabı ve de marka sevdamdan dolayı  hurdadan aldığım bir arabanın ön tarafını  keserek bir aylık bir çalışmanın ardından  masa haline getirdim. Kendi düğünümde eşime sürpriz yaparak gelin damat masası olarak eşime sürpriz yapıp düğün salonuna getirdim çok ta güzel oldu misafirlerimizde çok beğendiler” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Otomobilin, ön, tarafını, kesti, gelin, damat, masası, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı